Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti
Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti

Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135997
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hasta ziyaretlerine eli boş gitmek olmaz. Hasta olan kişiye enerji ve keyif verecek türden hediyeler götürmek gerekir. İşte böylesi özel bir hediyeyi Hediye Fabrikası hazırladı! Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti; 'Hasta ziyaretinde ne hediye götürülür?' diyenler için..

Eskilerde hasta olan birine hasta ziyareti için gidildiğinde çiçek, süt, meyve suyu, bisküvi vs. şeyler götürülürdü. Hala bu tür hediyeleri götürenler olsa da şimdilerde hasta ziyareti hediyeleri daha da modernleşti ve lezzetlerle, sevimli detaylarla dolu şık bir hediye sepetine dönüştü. 'Geçmiş olsun' adı altında..

Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti, Hediye Fabrikası olarak tasarladığımız lezzet ve şık detaylarla dolu bir geçmiş olsun hediyesi.

Hasta olan yakınlarınızı ziyaret etmeye gittiğinizde götüreceğiniz Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti, onlara moral verecektir ve keyiflerini yerine getirecektir.

Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti yeşil renk ve papatla detayı ile süslenmiştir. Bu şirin sepet; geçmiş olsun baskılı porselen kupa bardak, gurme yeşil çay, limon kolonyası ve cam bardak içerisinde kuru çiçek ile doldurulmuştur.

Geçmiş olsun hediye sepeti beyaz tül ile sarılmış bir şekilde yeşil ve sarı kurdeleler ile detaylandırılarak hediye edeceğiniz kişiye sunulacaktır.

 

Yeşil Çay Hediyeli Geçmiş Olsun Sepeti satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Yeşil , papatya süslü hasır sepet içinde, geçmiş olsun baskılı porselen kupa bardak, güllü bohça gurme yeşil çay, Selin limon kolonyası ve cam bardakta kuru çiçek bulunuyor.
  • Sepet beyaz tülle sarılıp sarı ve yeşil kurdelerle sarılarak sunuluyor.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.