Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Çerçeveler » Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve
Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4967
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yeni evli çiftlere ev hediyesi olarak alınabilecek en özel hediye ile karşınızdayız, Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve..

Sevginizi ifade edebileceğiniz Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve; yeni evlenen veya yeni ev alan sevdikleriniz için arayıp bulamadığınız, onlara layık bir hediye..

Yeni evli çiftler veya yeni ev alan sevdikleriniz için seçtiğiniz o sıradan hediyeler bir anlık heyecanlar yaratır sonra bir köşeye kaldırılıp unutulur. Yeni ev hediyesi olarak seçtiğiniz ürün hem kalıcı hem çok özel hem de heyecan dolu olmalıdır ki sevdiklerinizin gözüne ve gönlüne hitap etsin. İşte böylesine özel bir hediye olan Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve, yeni evli çiftlere veya yeni ev alan sevdiklerinize alınabilecek eşi benzeri olmayan bir tasarım..

En güzel anıların şahidi fotoğraflarla süslenecek olan Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isimlerle oldukça anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve üzerindeki kalp figürleri bu ürünü yeni evli çiftlere alınabilecek eşsiz bir hediye yapacaktır.

Yeni evlenen sevdiklerinize veya yeni ev kuran sevdiklerinize yeni ev hediyesi olarak unutulmaz bir sürpriz yapmak, eşi benzeri olmayan bir hediye vermek istiyorsanız; Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve'yi kaçırmamanızı yeni ev hediyesi olarak hemen satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Yeni Ev Hediyesi Kişiye Özel Ahşap Çerçeve satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Ürün Ebatları:

  • 21*26 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.