Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Seyahat İçin Rahatlatıcı Boyun Yastığı
Seyahat İçin Rahatlatıcı Boyun Yastığı

Seyahat İçin Rahatlatıcı Boyun Yastığı

26,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137062
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Hediye Fabrikası ile rahat bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Herkes sıkıldığı zamanlarda şehir dışına yolcuğua çıkmayı ve seyahat etmeyi çok sever. Özellikle sevdiklerimizi yanımıza alıp tatile çıkmak oldukça eğlencelidir. Yalnız varış noktasına arabayla gidiyorsanız yol uzayacaktır ve bir süre sonra  dinlenmeye ihtiyaç duyacaksınız. İşte bu sırada Seyahat için Rahatlatıcı Boyun Yastığı olanlar yaşadı. Bu ürün ile hiçbir zaman uyuklarken boyun ağrıları çekmeyeceksiniz. Size oldukça konfor sağlayacak bu yastığı isterseniz arkadaşlarınıza hediye olarak da alabilirsiniz. Seyahate çıkacak olan arkadaşınıza bu yastığı hediye olarak aldığınız zaman size nasıl teşekkür edeceğini bilemeyecektir.

Siz de arkadaşlarınıza ya da kendinize  Seyahat için Rahatlatıcı Boyun Yastığı almak istiyorsanız ürünü hemen sipariş edin!

 

Seyahat İçin Rahatlatıcı Boyun Yastığını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Her şekle girebilen ortopedik rahatlatıcı boyun yastığı:- Şekil alabiliyor ve hafızalı köpük sert süngerden oluştuğu için dinlendirici özellik taşıyor.- Seyahatlerde rahat taşınabiliyor, boyun ve sırt tutulmalarını önlüyor.Not: Ürünün Sarı, Mavi ve Pembe renkleri mevcut olup renkler stok durumuna göre gönderilecektir.

Seyahatlerde rahat taşınabiliyor, boyun ve sırt tutulmalarını önlüyor.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.