Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Sevgiliye Özür Hediyesi Eşeklik ettim affet
Sevgiliye Özür Hediyesi Eşeklik ettim affet

Sevgiliye Özür Hediyesi Eşeklik ettim affet

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130308
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kırılan kalplere, çıkan krizlere, hayal kırıklıklarına muhteşem bir hediye ile son vermeye ne dersiniz? Elbette ki hayır demezsiniz. O halde sevgilinizin kırdığınız kalbini yeniden kazanma vakti!

Sevgilinizi istemeden de olsa kırdınız ve onun gönlünü nasıl alacağınızı bilemiyorsanız önerimize kulak verin! Kalbini yeniden kazanmak amacıyla ona pahalı hediyeler almanıza gerek yok, öncelikle bunu bilin yeterli. Ufak fakat anlam dolu bir hediye seçmeniz kırılan kalbi yeniden kazanmakta daha etkili olacaktır. Hediye Fabrikası'nın özür hediyesi olarak özenle hazırladığı Sevgiliye Özür Hediyesi  Eşeklik ettim affet, sevgilinize armağan edebileceğiniz en şirin hediyelerden. Onu kırdığınız için ne kadar pişman ve üzgün olduğunuzu yansıtacak bu hediye lezzetli çikolataları ve sevimli bir eşşek ile özenle hazırlanmıştır. Çikolata ambalajları üzerinde şirin bir eşşek görseli ve 'Eşeklik ettim beni affet.' yazmaktadır. Pişmanlığınızı dile getiren bu leziz çikolatalar sevgiliniz tarafından afiyetle yenilirken kırgınlıklar unutulacak ve eskisi gibi aşk dolu zamanlarınıza tekrar dönülecektir. Hediye Sepeti içerisindeki sevimli eşşek ise sevgilinizin biricik dostu haline gelecek, odasının baş köşesindeki yerini alacaktır.

Kalbini kırdığınız ve istemeden de olsa üzdüğünüz sevgilinize en tatlı özür hediyesi olabilecek Sevgiliye Özür Hediyesi  Eşeklik ettim affet'i kaçırmamak ve hemen satın almak istiyorsanız tek yapacağınız şey Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi oluşturup tarafımıza iletmek olacaktır. Sonrasında bu hediyeyi vermiş olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Sevgiliye Özür Hediyesi  Eşeklik ettim affet'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kırmızı kalpli karton çanta içerisinde, 15 adet eşeklik ettim özür dilerim yazılı lezzetli çikolatalar ve sevimli eşek anahtalığı bulunmaktadır.
  • Kırmızı kalpli karton çanta, kırmızı renkli tülle sarılıyor ve hediye sepeti formatında hazırlanıyor.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.