Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Sevgiliye Özel Geçmiş Olsun Sepeti
Sevgiliye Özel Geçmiş Olsun Sepeti

Sevgiliye Özel Geçmiş Olsun Sepeti

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130304
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Biriciiğiniz hastalandı ve siz ona bu hastalığı ve ağrılarını unutturacak güzel bir hediye mi vermek istiyorsunuz? İşte size mükemmel bir fırsat! Sevgiliye Özel Geçmiş Olsun Sepeti..

Sevgilinize hasta olduğu vakitlerde veya ufak bir operasyon geçirdiği dönemde götürebileceğiniz bu harika sepetin içi mutluluk verici hediyelerle dopdolu. Şık bir hasır sepet içerisinde bulunan şirin mi şirin bir ayıcık, 10 adet geçmiş olsun baskılı leziz çikolata ve rengarenk bir görünüm sergileyen, yalnızca gördüğünüzde bile burnunuza mis kokuların gelmesini sağlayacak bir demet kuru çiçek sevgilinize adeta mutluluk hormonu yükleyecek. Hepsi biribirinden özel ve güzel hediyeler olan bu armağanı gördüğünde size nasıl ve ne şekilde teşekkür edeceğini bilemeyecek, ona verdiğiniz değeri anlayacaktır.

Hasta olmasına dayanamadığınız biricik aşkınızı bu zor günlerde yalnız bırakmamak ve ona destek verek amacıyla satın alabileceğiniz Sevgiliye Özel Geçmiş Olsun Sepeti için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletmeniz olacaktır. En güzel şekilde tül ile detaylandırarak süsleyip sevgilinize sunacağımız bu sepetin çok beğenileceğinden eminiz.

 

Sevgiliye Özel Geçmiş Olsun Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Orta boy bir sepet içerisinde; tatlı bir ayıcık, 10 adet geçmiş olsun etiketli lezzetli çikolatalar ve rengarenk olan kuru demek çiçeği bulunmaktadır.
  • Sepet ise kırmızı tülle sarılıp hediye sepeti haline dönüştürülerek gönderiliyor.
  • Oldukça şık ve eşsiz görünen bu hediye sepetini sevgiliniz hasta olduğu zaman ziyarete giderken götürebilir ve ağrılarını unutmasına yardımcı olabilirsiniz.
  • Geçmiş olsun mesajı sevgilinizin yanağında tatlı bir tebessüm oluşturabilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.