Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları
Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları

Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130313
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kız arkadaşınızın kalbini kırdıysanız ve hatanızın farkına geçte olsa vardıysanız sıra şimdi onun kalbini yeniden kazanmakta. Bilirsiniz ki özür dilemek bir erdemdir. Sizde istemeden kırdığınız sevgilinizinden güzel bir şekilde özür dilemek ve onun yüzündeki tebessümü yeniden görmek istiyorsanız işte size harika bir fırsat; Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları.

'Özür dilerim aşkım beni affet' diyebileceğiniz en tatlı seçenek olabilecek Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları özür hediyesi olarak tasarladığımız müthiş seçeneklerden biri. Hem leziz hem de oldukça sevimli bu hediye karşısında sevgilinizin hala aynı tavırda olabileceğini düşünmüyoruz açıkcası. Sevgilisini kırdıktan sonra onun kalbini yeniden kazanmanın yollarını arayanların mutlaka tercih etmesi gereken Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları mesajlaşırken sıklıkla kullandığımız gülen surat emojisi ile detaylandırılıp odukça şirin bir hele getirilmiştir. Gülen surat emoji cüzdan içerisinde yer alan çikolatalar harf harf birleştirildiğinde ortaya 'Özür dilerim beni affet' yazısı çıkacaktır. Sevgiliniz ona sunacağınız emoji cüzdanı içerisindeki harfleri tek tek, heyecanla ve merakla birleştirirken her bir kelime ile mutlu olacak, onu kırdığınız için pişman olduğunuzu anlayacaktır.

Kalbini kırdığınız biricik aşkınızın hem ağzını tatlandıracak hem de gönlünü yeniden kazanmanızı sağlayacak Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları ile kız arkadaşınızdan tatlı bir özür dilemek istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun. Emin olun ki bu neşeli hediye ile onun kalbini onarmak oldukça basit olacaktır.

 

Özür Dilerim Beni Affet Çikolataları'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Gülen surat peluş cüzdan içinde, özür dilerim beni affet  puzzle çikolata yerleştirildi.
  • Çikolatalar cüzdan içine yerleştirilip hediye poşedine eklenerek hazırlanıyor.
  • Çikolatalar yendikten sonra gülen yüzlü cüzdanla hediyeniz ve siz hiç unutulmayacaksınız.
  • Ürün özel olarak hazırlanarak gönderiliyor.
  • Sevgilinizin kalbi bu çikolatalarla yumuşayacak..
  • Tatlı bir lezzet şirin bir gülümseme :)
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.