Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kristal & Cam Hediyeler » Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo
Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo

Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135575
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Biricik öğretmeninize Öğretmenler Günü'nde hediye edeceğiniz mis kokulu çiçekleri Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo ile birlikte beğenisine sunmaya ne dersiniz?

Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo, içerisine yerleştirilecek çiçekler ile anlamlına anlam katacak türden bir Öğretmenler Günü hediyesi olacaktır ve öğretmeninizi kendine hayran bırakacaktır.

Her sene Öğretmenler Günü'nde öğretmeninize aldığınız klasik hediyeleri unutturacak olan Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo, öğretmeninizin beğenisini kazanacak ve O'na duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Herşeyin en güzeline en mükemmeline layık olan öğretmenlerimiz bu şık vazoyu evlerinin baş köşelerinde sergileyeceklerdir ve her baktıklarında size olan duyguları pekişecektir.

Öğretmenlerimiz için seçeceğimiz hediyenin mükemmelliği kadar anlamı da oldukça iyi olmalıdır. Öğretmenlerimiz için tasarladığımız Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo, üzerine işlenecek olan isim ve sevgi dolu Öğretmenler Günü mesajlarınız ile en anlamlı Öğretmenler Günü hediyesine dönüşecektir.

Sizde bu Öğretmenler Günü'nde böylesine özel bir hediye ile değerli öğretmeniniz şaşırtabilir, O'nu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz..

 

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Özellikleri:
  • Paşabahçe Markalı Cam Vazo
  • Vazo 16x9 cm ölçülerindedir.
  • Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.