Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Kalem Setleri » Öğretmenler Günü Hediye Seti 3
Öğretmenler Günü Hediye Seti 3
Öğretmenler Günü Hediye Seti 3
Öğretmenler Günü Hediye Seti 3
Öğretmenler Günü Hediye Seti 3
Öğretmenler Günü Hediye Seti 3

Öğretmenler Günü Hediye Seti 3

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58409
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Renk:
Kahverengi
Siyah
16 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Öğretmenler gününde öğretmeninize alabileceğiniz yüzlerce hediye seçeneği vardır. Ama klasik öğretmenler günü hediyeleri geçici mutluluklar yaratır sonra bi köşeye kaldırılıp unutulur.

Biricik öğretmeninize bu öğretmenler gününde hem kalıcı hem de kullanışlı bir hediye vermeye ne dersiniz?

Bu sene öğretmenler gününde değerli öğretmeninize alacağınız hediyeniz yıllarca kalıcılığını sürdürsün, hiç unutulmasın istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın öğretmenlerimiz için tasarladığı Öğretmenler Günü Hediye Seti 3 oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Öğretmenler gününde öğretmeninize vereceğiniz bu eşsiz hediye seti O'nun kendisini çok özel hissetmesine sebep olacaktır.

Öğretmenler Günü Hediye Seti 3 ; öğretmenlerimizin sıklıkla kullandığı kalem, kartvizitlerini biraraya toplayacak olan kartvizitlik ve önemli dosyalarına ev sahipliği yapacak USB'den oluşmaktadır.

Bu harika ve kullanışlı ürünlerden oluşan set öğretmeninizin ismiyle sıradanlıktan çıkıp anlamlı bir öğretmenler günü hediyesine dönüşecektir.

Öğretmenler Günü Hediye Seti 3 içerisindeki ürünler üzerine işlenecek olan isim lazer işleme tekniği ile hazırlandığından asla silinmeyecektir. Yıllar geçse bile öğretmeninizin severek kullandığı bir set olacaktır.

Siz de bu öğretmenler gününde öğretmeniniz için eşi benzeri olmayan ve unutulmayacak bir hediye arıyorsanız Öğretmenler Günü Hediye Seti 3 şık kutusu ile birlikte öğretmeniniz için harika bir hediye olacaktır.

 

 

Öğretmenler Günü Hediye Seti 3 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Ürün İçeriği;

  • 1 Adet tükenmez kalem.
  • 1 Adet 8 gb usb.
  • 1 Adet kartvizitlik .
  • Özel kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.