Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Kalem Setleri » Öğretmenler Günü Hediye Seti 2
Öğretmenler Günü Hediye Seti 2
Öğretmenler Günü Hediye Seti 2
Öğretmenler Günü Hediye Seti 2

Öğretmenler Günü Hediye Seti 2

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58410
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününde sevgili öğretmeninize günün en anlamlı hediyesini vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise hediye listenizin en başına Öğretmenler Günü Hediye Seti'ni hemen ekleyin!

Öğretmenlerimiz için alınabilecek en ideal hediyelerin biraraya gelmesiyle oluşan bu set tüm şıklığı ve kullanılabilirliği ile değerli öğretmeninize gitmeyi bekliyor. Öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Öğretmenler Günü Hediye Seti 1 adet zarf açacağı, 1 adet anahtarlık ve 1 adet de tükenmez kalemden oluşmakta. Hepsi birbirinden özel bu ürünler gümüş renkte tasarlanmış olup özel kutusu ile birlikte gönderilecektir. Ve yine her bir ürün üzerine lazer kazıma yöntemi ile kusursuz bir şekilde işlenecek olan öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harfleri bu seti sıradanlıktan çıkaracaktır ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir. Böylelikle kalıclığı da daim olacak Öğretmenler Günü Hediye Seti ile güne anlam ve önem katmanız mümkün olacak.

Değerli öğretmeninizin şimdiye kadar aldığı en özel hediyeler arasında yerini alacak Öğretmenler Günü Hediye Seti'ni onun ismine ve soyismine özel hazırlatmak ve 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ona armağan etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun.

 

Öğretmenler Günü Hediye Seti 2'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 1 Adet tükenmez kalem.
  • 1 Adet zarf açacağı.
  • 1 Adet anahtarlık.
  • Özel kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.