Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Dekoratif Hediyeler » Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcı
Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcı
Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcı
Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcı
Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcı

Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcı

21,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137052
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Gecelerinizin gündüz parlaklığya birleşeceği bir ortam istemez miydiniz?

Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcı sayesinde karanlık geceleriniz aydınlığa kavuşacak. İster gece lambası olarak kullanın ister ise zor durumda kaldığınız anlarınızda ihtiyacınız olsun. Her anlamda işinize yarayacak olan bu aydınlatıcının enerjisi neredeyse hiç bitmiyor. Sevdiklerinize de hediye olarak verebileceğiniz bu aydınlatıcı her şekilde işinize yarayacaktır.

Ampul şeklinde olması da hoş olan noktalarından birisi olan aydınlatıcının 4 addet led lambası vardır ve ışık parlaklığı ortam şekillerine göre ayarlanabilir. Evinizin elektriği kesildiğinde herkes karanlıkta kalırken siz sanki elektrik hiç kesilmemiş gibi aydınlık bir odada oturuyor olacaksınız. Oldukça şık ve kaliteli olan bu ürünü almak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Montaj Gerektirmeyen Ampül Şeklinde Aydınlatıcıyı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

4 adet Süper Parlak LED Ampul şeklindeki Torch LED Mobil Aydınlatıcı, paket içerisinde yer alan montaj aparatları ile alt kısmı istenilen yere kolaylıkla monte edilebilir. LED Ampul görünümlü kısmı ise kolayca sökülüp, çıkarılabilir. LED'ler 50.000 saat yanar. Işığın şiddeti, aydınlatılmak istenen ortamam göre ayarlanabilir. Ergonomik yapılıdır, elde rahatlıkla taşınabilir. 3 adet AAA/İnce pille çalışır. (Piller pakete dahil değildir.)

Klasik ampül tasarımının altında bulunan 4 adet güçlü LED ışık

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.