Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kostüm ve Parti Aksesuarları » Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven MS73127
Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven MS73127
Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven MS73127
Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven MS73127

Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven MS73127

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135823
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven ile aradığınız özgüveni bulacaksınız. Eğer kendinizi hep dikkat çekici görmek istediyseniz bunu Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven  ile bulacaksınız. Size ayrı bir karizma katacak olan eldiven yarım parmak özelliğinde olmasıyla retroyu modern sanatla buluşturuyor. Ayrıca tam bir parti ve balo eldiveni olduğunu da hatırlatalım. Bir baloya katıldığınızda daha içeri girer girmez eldivenin getirmiş olduğu şıklık ve sadeliği herkes fark edecek. Bütün bunların yanı sıra eldiven, size ateşli bir hava katacak. Bu sayede erkek arkadaşınızla olan gece hayatınızda da bir adım ileriye gideceksiniz ve ilişkinizi canlı tutabileceksiniz.

Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven siyahın şıklığı ve file eldivenin vermiş olduğu asil duruş ile sizi ilgi odağı yapacak. Daha önce hiç bu kadar güzel hissetmemiştim diyeceksiniz. Erkek arkadaşınızla olan ilişkinize de ayrı bir canlılık katacak olan eldiven, sizleri gizemli dünyasına çağırıyor.

İsterseniz arkadaşlarınıza isterseniz de sevgiliye hediye olarak da alabileceğiniz bu eldiveni herkesin giymek isteyeceğini düşünüyorsanız yanılmıyorsunz. Yine de Arkadaşa hediye olarak  almak istiyorsanız onun modayı ne kadar yakından takip ettiğini bilmeniz gerekmektedir.

Siz de Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven ile daha önce hiç olmadığınız kadar ateşli gözükeceksiniz. Siz de bu eldiveni almak ve karşınızdakileri mest etmek istiyorsanız hemen tıklayın, pişman olmazsınız.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Merry See Siyah Yarım Parmak Kısa File Eldiven

Ürün iki adet eldivenden oluşur.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.