Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Mutfak Ürünleri » Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağı
Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağı
Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağı
Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağı
Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağı

Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağı

19,98 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137128
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağı ile mutfağım hiç bu kadar güzel olmamıştı diyeceksiniz.

Sebzeleri ve meyveleri kesmek artık onunla bir sanat eserine dönüşüyor. Makas şeklinde bir bıçak olan bu ürün ile sebzelerinizi kolayca ve adeta bir kağıt kesiyormuşçasına doğrayacaksınız. Mutfakta adeta bir sanat yaptığınızı düşünerek daha eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Aynı zamanda meyvelerinizi de dakikalarca kesme işini tarihe atacak bir ürünle karşı karşıyasınız. Anında meyvelerinizi kesip yemeye başlayabilirsiniz.

Bu ürünle birlikte mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz. Aynı zamanda mutfak işlerini daha çabuk halletmenize yardımcı olacak bu ürün, geriye kalan zamanınızda size yeni uğraşlar sunuyor. Yani hem zamadan tasarruf edeceksiniz hem de mutfakta eğlenerek zaman geçireceksiniz. Bu ürün tam sizlik!

Makas Şeklinde Sebze Meyve Kesme Bıçağını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kitchen Shears Mutfak Makası mutfağınızda en büyük yardımcınız olacak. Altındaki stand yardımı ile sebzeleri doğrarken doğrama tahtasına ihtiyaç duymadan, tıpkı makas gibi kullanıp, sebzeleri doğrayabilir, mutfakta zaman kazanablirsiniz.Kitchen Shears Mutfak Makası Özellikleri:Sebzelerinizi keserken kaydırmaz, düzenle ve hızla, kolayca doğrayabilirsiniz.Şaşırtıcı yeni bir mutfak aracıdır. Makas tüm doğrama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.Dilimleme ve doğrama konusunda tam bir usta. Havuç, kabak, ev yapımı çorba için patates ve soğan.Taze, kıyılmış sebzeler ve salata malzemeleri için çok uygundur.Kesme tahtasında saatlerinizi harcamayın, bu makas ile güvenle sebzelerinizi doğrayabilirsiniz.Ürün Detayları:Keskin paslanmaz çelik bıçak, konforlu kavrama kolları, ve kolay depolama için bir güvenlik kilidi bulunmaktadır.Makas Dilimleme bulaşık makinesinde ya da elde yıkanabilir, koku barındırmaz ve leke tutmaz .

Altındaki stand yardımı ile sebzeleri doğrarken doğrama tahtasına ihtiyaç duymadan, tıpkı makas gibi kullanıp, sebzeleri doğrayabilir, mutfakta zaman kazanablirsiniz.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.