Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Leke Çıkarıcı Beyazlatıcı Kalem Bleach Pen
Leke Çıkarıcı Beyazlatıcı Kalem Bleach Pen
Leke Çıkarıcı Beyazlatıcı Kalem Bleach Pen
Leke Çıkarıcı Beyazlatıcı Kalem Bleach Pen
Leke Çıkarıcı Beyazlatıcı Kalem Bleach Pen

Leke Çıkarıcı Beyazlatıcı Kalem Bleach Pen

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137122
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

En sevdiğiniz bluzunuz, beyaz gömleğiniz, annenizin hediyesi olan perde yada çocuğunuzun ilk adımlarını attığı minik çorapları hep sizinle İki farklı kalınlıkta uygulama uçları mevcut. Bir ucu küçük noktalara uygulama yapmak diğer ucu da daha geniş lekeler içindir. Üstelik çamaşır suyu sıçramış renkli giysilerinizde oluşan beyazlamış izleri bu uçlar sayesinde giysilerinize desenler çizip işlemeniz mümkün. Bleach Pen, içeriğindeki beyazlatıcı çamaşır suyu etkisi ile giysileriniz üzerindeki geri dönülemez zor leke ve izleri saniyeler içinde yok eder.

Lekelerin korkutucu düşmanıyla tanışma vaktiniz geldi. Hiçbir leke bleach pen’in karşısında duramaz. Leke çıkarmasının yanı sıra bu kalemle kıyafetlerinize istediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu ürünü almak istemez miydiniz?

 

Leke Çıkarıcı Beyazlatıcı Kalem Bleach Pen'i Satın Almadan Önce Bilmeniz gerekenler:

Nasıl Uygulanır? Uygulama yapmak istediğiniz alan ister kıyafetleriniz ister banyonuzdaki lekeler olsun üzerine Bleach Pen’i dokundurarak lekeyi yok ediniz.Desen yaratırken Bleach Pen ile yaptığınız tasarımın çizgiler ve desenlerin kalıcı olacağını unutmayınız !Çocuklardan uzak tutunuzYutma ve gözle temas halinde bol su ile yıkayınız ve hemen doktorunuza danışınız.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.