Hediye Fabrikası » Hobi & Keyif » Spor Fitness Ürünleri » Lastikli Pratik Plates Aleti
Lastikli Pratik Plates Aleti
Lastikli Pratik Plates Aleti
Lastikli Pratik Plates Aleti
Lastikli Pratik Plates Aleti

Lastikli Pratik Plates Aleti

52,98 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137078
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Taşınabilir Pilates Studio evinizde ağır ekipmanlar olmadan formunuzu ve tarzınızı korumaya yardımcı olur.Pilates hareketleri gerçekleştirmenize olanak sağlar.Hafif ve taşınabilirdir. Barı kolay saklamak için sökülebilir. Kilo vermenize, Yağ yakmakmanıza, İncelmenize, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.

Lastikli Pratik Plates Aleti bu zamana kadar çok çalışıp da zayıflayamayanlar için birebir. Artık fazla zorlanmadan istediğiniz o  fit görünüme kavuşacaksınız. Hem de evinizden çıkmadan! Sağlıklı olmak için ne gerekiyorsa sahip olan bu ekipman sizler için özel olarak tasarlandı. Artık sizler de formunuzu hiç zorlanmadan koruyabilecek ve fit bir görünüme sahip olacaksınız. Yapmanız gerekenler sadece kendinize biraz spor zamanı ayırmak. Setin taşınabilir ve kolay sökülür olması da evinizde yer kaplamamasını ve kolay kullanımını sağladığı için oldukça hoşunuza gidecek.

İster kendinize ister ise arkadaşınıza hediye olarak alın, Pratik Plates Aleti her şekilde işinize yarayacak. Mutlu günler için siz de ürünü hemen satın alın!

 

Lastikli Pratik Plates Aletini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

- Pilates Egzersiz DVD'si Hediyelidir

- Çok Fonksiyonlu Plates Aletidir

- Farklı farklı Kas Gruplarını Çalıştırır

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.