Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ofis Hediyeleri » Laptop ve Tablet Ekran Temizleyici
Laptop ve Tablet Ekran Temizleyici
Laptop ve Tablet Ekran Temizleyici
Laptop ve Tablet Ekran Temizleyici
Laptop ve Tablet Ekran Temizleyici

Laptop ve Tablet Ekran Temizleyici

22,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137126
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Artık elektronik aletlerinizin ekranındaki tozlardan bıktınız mı? Cihaz ekranlarınızın ne kadar bakteriyel olduğunu biliyor musunuz? Hepsi için : Laptop Ve Tablet Ekran Temizleyici

Laptop Ve Tablet Ekran Temizleyici ile elektronik aletlerinizin her an tozlanan ekranlarını kolay bir şekilde temizleyebilir ve cihazlarınıza yeni ve şık bir görünüm katabilirsiniz. Siz de cihazlarınızdan bir film izlerken ya da iş ile ilgili uğraşlar gerçekleştirirken ekranın üzerinde birikmiş tozlar yüzünden rahatsız olduğunuz oldu mu ? Rahatsızlığınızı giderecek ekran temizleyici sizin için en güzeli olacak.

Ayrıca her gün kullandığınız laptop, telefon ve tabletlerinizin gün içinde ne kadar miktop kaptığını biliyor musunuz? Laptop ve Tablet Ekran Temizleyici bakteri temizleyicidir ve sağlığınız açısından bir risk taşımamaktadır. Sağlığınızı düşünüyorsanız ve tozlardan her zaman rahatsız olmuşumdur diyorsanız bu ürünü kesinlikle almalısınız. Ayrıca arkadaşlarınıza da hediye edebileceğiniz bu ürünü hemen sepetinize ekleyin.

 

 

Laptop ve Tablet Ekran Temizleyiciyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Laptop, tablet ve akıllı telefonların temizliğinde kullanılır.Mikrop öldürücü, anti-statik pratik bir üründür. Paket içeriği:1 Adet Laptop Temizleyici Anti-statik Sprey1 Adet Mikrofiber bezCD ve DVD-Rom temizleyici aparat ve solüsyonu Özel CD Şeklindeki aparatı ve solüsyonu ile CD ve DVD çalarlarınızın lenslerini temizler.Lens kirlenmesinden oluşan DVD deki takılma, donmaları keser Kullanışlı ve pratiktir.

Mikrop öldürücü, anti-statik temizleyici

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.