Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Dekoratif Hediyeler » Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker
Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker
Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker
Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker
Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker

Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker

45,14 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136633
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Evinizin dekorasyonununa farklı bir ürün ile renk katmak ister misiniz? Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu harika bir ürün!

Dekor ürünlerinin dışında evinizin duvarlarında da aynı güzellikteki dekor tabloları veya duvar stickerlarını görmek istiyorsanız Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker'ı ile müthiş bir seçim yapabilirsiniz. İster salonunuzun duvarlarında ister yatak odanızın isterseniz de mutfağınızın duvarlarından kullanabileceğiniz bu duvar stickerı tüm dekorasyonunuzla uyum sağlayacak ve dekorunuza zenginlik katacaktır. Evinizin salonunu veya herhangi bir odasını birbirinden güzel eşyalar ile dekor etseniz bile hoş bir detay olarak dekoratif bir ürüne ihtiyaç duyacaksınız. İşte bu ürün tüm şıklığı ve göz alıcılığı ile gören herkesin beğenisini kazanacak ve hoş bir etki yaratacaktır.

Hediye Fabrikası aracılığıyla satın alabileceğiniz Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker'ını kendi evinizin dekorasyonuna zenginlik katmak amacıyla satın alabilir veya sevdiklerinize ev hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Eminiz ki bu oldukça keyifli ve kalıcı bir armağan olacaktır.

 

Kuş Ve Kelebekli Kadife Duvar Sticker 170X68 Cm Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

ÜRÜN KULLANIMI-DP-199

1 Ürün duvara elle bastırılarak arada kalan havanın çıkması sağlanarak yapıştırılır.
2 Bu ürün duvar boyasına zarar vermemesine rağmen, boyanın uygulanmasına bağlı olarak noktasal bazda bazı boyaların zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle sticker duvarda görünmeyen bir yerde denenmelidir.
3 Ürünün birbirine yapışmaması için azami dikkat gösterilmelidir.
4 Ürünün tozunu alabilirsiniz fakat kuvvetli silmeye dayanıklı değildir. Çünkü duvara iz bırakmadan çıkartılmasına yetecek kadar yapışkan içermektedir. Bu nedenden dolayı kuvvet uygulanması durumunda duvardan çıkabilir.

ÜRÜN TEMİZLİĞİ
1 Ürün duvara uygulandıktan sonra toz bezi ile tozu alınabilir.
2 Ürünü su ile temas ettirmeyiniz.
3 Dikkat: Her türlü solvent (aseton, alkol,tiner vb.) ürüne zarar verir. Temizlik için her hangi bir aşındırıcı yüzey temizleme maddesi kullanmayınız. Ürün yıkanmaz, kuru temizleme yapılmaz.


COART NASIL UYGULANIR ?

1 Coart’ı yapıştırmak istediğiniz yüzeyi temizleyiniz.
2 Çıkartmaları zeminden ayırınız.
3 Önceden temizlediğiniz yüzeye yapıştırınız.
4 Elinizle bastırarak hava kabarcıklarının oluşmasını engelleyiniz.
5 Parçaları birleştirerek deseni tamamlayınız.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.