Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Cüzdan & Kartlık » Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik
Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik
Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik
Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik
Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik

Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137043
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik ile kredi kartlarınızı ve diğer kartlarınızı güvenli bir şekilde saklayacaksınız. Geleneksel cüzdanlara göre oldukça dayanıklı olan bu ürün hem cüzdan hem de kartvizitlik görevini üstleniyor. Hırsızlıklara, kaybetmelere karşı birebir olan ürün sert olmasından dolayı da kırılmaz bir yapıya sahiptir.

Arkadaşa hediye olarak da tercih edilebilecek bu ürün arkadaşınıza değer verdiğinizi gösterecek. Güvenliğimizi düşünmemiz gereken şu günlerde  güvene en çok ihtiyaç duyan cüzdanımız Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitlik ile tarih olacak. Nakitlerinizi ve kartlarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz bir sisteme geçiş yapmanızın vakti geldiğini düşünüyorsanız ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha fazla beklemeyin, Acele edin!

Kapaklı Alüminyum Hediye Cüzdan ve Kartvizitliği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Alüminyum Cüzdan & Kartvizitlik, kredi kartlarınızın kırılmasını , manyetik alanının, çipinin arızalanmasını ve kabartma yazılarının silinmesini engelliyor. Üzerine oturulduğunda zarar görmüyor ve sağlam dış yüzeyi ile içerisindekileri tüm dış etkilerden koruyor. Cebinizde ağırlık yapmıyor. Klipsini açtığınızda, içerisindeki 7 adet farklı göz, birçok kartı muhafaza edebiliyor, tüm kartlarınızı bir anda görmenizi sağlıyor. Şık ve kaliteli görünümü, fonksiyonel tasarımı ile tüm cüzdan ve kartvizitliklere göre fark yaratıyor.

Sağlam, şık ve pratik Alüminyum Cüzdan ve Kartvizitlik, deri cüzdanların yerini almaya geliyor.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.