Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Hareket Sensörlü Sahte Güvenlik Kamerası
Hareket Sensörlü Sahte Güvenlik Kamerası
Hareket Sensörlü Sahte Güvenlik Kamerası
Hareket Sensörlü Sahte Güvenlik Kamerası

Hareket Sensörlü Sahte Güvenlik Kamerası

27,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137079
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Evinize hırsız girecek diye sürekli endişe ediyor ve rahat bir şekilde uyuyamıyor musunuz? Bu durumunuzu giderecek Hareket sensözlü sahte güvenlik kamerası ile rahatça uyuyabileceksiniz.

Gerçek olmaması sizi yanıltmasın. Kimse sahte olduğunu anlamayacak. Bu sayede hırsızlar ya da evinize girmek üzere olan herhangi bir tehlike hareket sensörüne sahip bu kamera sayesinde korkup geri dönecekler. Size de huzurlu bir şekilde uykuya geri dönmenize olanak sağlayacak.  İsterseniz gerçek kameralarınızın yanına da bu sahte kamerayı alabilirsiniz böylece tehlikeli kişiler sahte kameralardan kaçarken gerçek kameralara yakalanacaktır. Huzurlu bir şekilde yaşamanız için gereken ilk şey güvenliktir. Güvenliğinizi ise Hareket sensörlü sahte güvenlik kamerası sağlayacak! Hemen sepetinize ekleyin!

Hareket Sensörlü Sahte Güvenlik Kamerasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Hareketi algıladıktan sonra çalışıp kayıt yapıyormuş gibi kırmızı ışıkları yanıp sönmeye başlar. Aktivasyon ışığı sayesinde kayıt yapıyormuş izlenimi verir! Elektrik tesisatına ihtiyacı yoktur 2 Adet +AA pille çalışır (Piller Pakete Dahil Değildir.)

Montaj parçaları dahil , piller kutu içeriğine dahildir Gerçekçi görünümü ve harekete duyarlı olması sebebiyle caydırıcılık özelliği oldukça yüksektir. 5 Metreye kadar algılama menzili vardır. Ayrıca sürekli yanıp sönen kırmızı ışık kayıt edildiği izlenimi verir. Hareket algılayıcı özelliği sayesinde yanından geçseniz dahi hareketi algılamakta ve çalışmaya başlamaktadır. Apartman girişlerinde, işyerlerinde, garaj kapısında, müstakil evinizin girişine, yazlık evlerinizde veya koridorlarda istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Genelde güvenlik kamera sistemleri yapılan suçun kaydedilmesi yerine ilk etapta suçluyu caydırıcı bir etki yapması amacı kullanılmaktadır.

Sizin için de iş işten geçtikten sonra kaydedilmiş yada kaydedilmemiş pek önemli değil ise bu ürün işinizin büyük bir kısmını çözecektir. Yada gerçek kamera kullanıyor iseniz suçlunun gerçek kameranın nerde olduğunu fark etmeyecek şekilde yerleştirin. Diğer kameraları görünür yerlere koyup suçlu taklit kameralardan gizlenmeye çalışırken gerçek kameranın nerde olduğunu fark edemeyecek ve siz bu olanları suçluya fark ettirmeden kaydedebileceksiniz. Ölçüleri : Çap : 12 cm Yükseklik : 8 cm

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.