Hediye Fabrikası » Oyuncaklar » Golcü Timsah Gol Atma Oyun Seti
Golcü Timsah Gol Atma Oyun Seti

Golcü Timsah Gol Atma Oyun Seti

77,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136703
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Çocuklar için harika bir hediye; Golcü Timsah Gol Atma Oyun Seti.. Golcü Timsah, tam da top oynamayı, gol atmayı seven miniklere göre...

Çocukların vazgeçilmezlerinden biri elbetteki oyuncaklarıdır. Evde geçirdikleri zaman içerisinde bir oyuncakla meşgul olmaları onlara büyük bir keyif verir. Sıkıcı geçen zamanları sevdikleri oyuncaklar ile en keyifli zamanlara dönüşür. Golcü Timsah Gol Atma Oyun Seti de çocukların eğlenerek oynayacağı harika oyuncaklardan biri. Bu oyun seti ile eğlenceyi doruklarada yaşayacakları kesin. İster tek başlarına isterlerse de arkadaşlarıyla veya anne-babasıyla bu keyifli oyunu doyasıya oynayabilirler. Golcü Timsah Gol Atma Oyun Seti'ndeki topu timsahın dişleri arasından geçirmeleri yeterli olacaktır.

Sizde çocuğa alınabilecek keyifli bir oyuncak arayışı içindeyseniz Golcü Timsah Gol Atma Oyun Seti'ni kaçırmamanızı öneririz. Acele edin ve bu keyifli oyuncağı ister kendi çocuğunuza isterseniz de sevdiklerinizin çocuklarına hemen alın.

 

Golcü Timsah Gol Atma Oyun Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bu oyunda çocuklar topu Golcü Timsahın dişlerine doğru fırlatmaya çalışıyor; 4 büyük dişini devirip gol atan oyunu kazanıyor.
  • Yaş: 3 Yaş +
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.