Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Geçmiş Olsun Çikolatası, Acil Şifalar Hediye Sepeti
Geçmiş Olsun Çikolatası, Acil Şifalar Hediye Sepeti

Geçmiş Olsun Çikolatası, Acil Şifalar Hediye Sepeti

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135998
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hasta ziyaretlerine eli boş gitmek olmaz. Hasta olan kişiye enerji ve keyif verecek türden hediyeler götürmek gerekir. İşte böylesi özel bir hediyeyi Hediye Fabrikası hazırladı! Geçmiş Olsun Çikolatası, Acil Şifalar Hediye Sepeti; 'Hasta ziyaretinde ne hediye götürülür?' diyenler için..

Eskilerde hasta olan birine hasta ziyareti için gidildiğinde çiçek, süt, meyve suyu, bisküvi vs. şeyler götürülürdü. Hala bu tür hediyeleri götürenler olsa da şimdilerde hasta ziyareti hediyeleri daha da modernleşti ve lezzetlerle, sevimli detaylarla dolu şık bir hediye sepetine dönüştü. 'Geçmiş olsun' veya 'Acil şifalar' adı altında..

Geçmiş Olsun Çikolatası, Acil Şifalar Hediye Sepeti, Hediye Fabrikası olarak tasarladığımız lezzet dolu bir geçmiş olsun hediyesi.

Hasta olan yakınlarınızı ziyaret etmeye gittiğinizde götüreceğiniz Geçmiş Olsun Çikolatası, Acil Şifalar Hediye Sepeti, onlara moral verecektir ve keyiflerini yerine getirecektir.

Geçmiş Olsun Çikolatası, Acil Şifalar Hediye Sepeti'nin kapağı saksı içerisinde nergis çiçekleri figürü ile süslenmiştir ve 'Acil Şifalar..' yazısı ile tasarlanmıştır. Bu şirin kutu; kapağı ile aynı tasarımda olan etiketle sarılmış Pelit madlenler ve Roche çikolatalar ile doludur.

Acil şifalar hediye sepeti tül ile sarılmış bir şekilde hediye edeceğiniz kişiye sunulacaktır.

 

Geçmiş Olsun Hediyesi Atıştırmalık Hediye Sepeti satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Acil Şifalar temalı şık metal çikolata kutusu içeriği:

  • Pelit madlenler ve Roche çikolatalar
  • Şık çikolata kutusu tüllenerek ve sarı yeşil kurdele ve rafyalarla süslenerek en şık hali ile çikolata sepeti formunda sunuluyor.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.