Hediye Fabrikası » Oyuncaklar » Alternatif Oyuncak Modelleri » FURBY BOOM SWEET
FURBY BOOM SWEET

FURBY BOOM SWEET

296,99 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137295
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Büyük küçük herkesin sevgilisi olan Furby Boom Sweet rengarenk görüntüsü ve özellikleri ile son dönemin en akıllı oyuncağı olarak Hediye Fabrikası'ndaki yerini aldı!!

Çocuğa doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz FURBY BOOM SWEET'i ister kendi çocuğunuz için isterseniz de sevdiklerinizin kız ya da erkek çocukları için tercih edebilirsiniz. Çocuklar bu keyifli oyuncak ile çok eğelenecekleri gibi öğreneceklerdir de. Hem eğlenceli hem de eğitici olan FURBY BOOM SWEET'i kaçırmamanızı ve çocuğa hediye olarak satın almanızı tavsiye ediyoruz!

Tepkilerinize cevap verebilen Furby Boom Sweet yemek yiyebilir, duş alıyor ve oyun oynabiliyor. Hasbro güvencesi ile Türkiye'ye getirilen Furbyler rengarenk tasarımı ile tutkunlarına sunulmaktadır. Furbylerin en büyük özelliği sizin davranışlarınıza göre hareket etmesidir. Sevgi dolu yaklaşıldığında aynı şekilde karşılık veren Furby fırtısına kapılmak isterseniz bu renkli oyuncağa sahip olmalısınız.

Teknoloji harikası olan peluş robotlar ile gerçek bir vakit geçirebilirsiniz. Yalnızca çocukların ilgisini çekmeyen Furbyler yetişkinler tarafından da ilgi ile takip edilmektedir.

 

FURBY BOOM SWEET'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Marka: Furby

Ürün peluştan imal edilmiştir.

6 - 9 yaş arası için uygundur.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.