Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Bebek Hediye Sepeti » Erkek Bebek İçin Hediye Kutusu
Erkek Bebek İçin Hediye Kutusu

Erkek Bebek İçin Hediye Kutusu

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136089
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum hediyesi götürmek yıllardır süregelen bir gelenektir. Yeni doğmuş bebeği görmeye giderken eli boş gidilmez diye öğretildi hepimize. Bizde bu sebeple yeni doğmuş minik prenslere/prenseslere özel hediye sepetleri hazırladık!!

Erkek Bebek İçin Hediye Kutusu yeni doğan erkek bebeğe hediye olarak götürebileceğiniz 'Sevimli bebek' temalı şık bir kutu.

Doğum hediyesi olarak hazırlanmış bu sevimli kutu hayata gözlerini yeni açmış prensin anne-babasının mutluluğunu paylaşmanızı sağlayacaktır.

Karton kutu, mavi renk ve puantiye desenlidir. Bu sevimli kutu içerisinde; emzikli bebek baskı porselen kupa bardakla Pelit marka aynı tasarım madlenler bulunmaktadır.

Bebek baskılı kupa minik bebeğin anne-babasının çay/kahve saatlerini keyiflendirecektir ve içeceklerini bu kupa ile her yudumladıklarında sizi sevgiyle hatırlayacaklardır. Bebek baskılı çikolataları ise afiyetle yiyeceklerdir.

Oldukça sevimli bir görünüme sahip Erkek Bebek İçin Hediye Kutusu, mavi renkli tül ve nazar boncukları ile hazırlanıp kurdelelerle gösterişli bir hale gelecektir.

 

Erkek Bebek İçin Hediye Kutusu satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Emzikli bebek baskı porselen kupa bardak
  • Pelit marka aynı tasarım madlenler

Cinsiyete uygun tüllenerek sunuluyor.

Kutunun tüllenmemiş ölçüsü : 15 cm* 10 cm * 15 cm

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.