Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Ödüller - Sertifikalar » Sertifikalar » En İyi Kardeş Ödülü Madalyası
En İyi Kardeş Ödülü Madalyası
En İyi Kardeş Ödülü Madalyası
En İyi Kardeş Ödülü Madalyası

En İyi Kardeş Ödülü Madalyası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137071
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Büyük İskender'in, Rahip Jonathan'a onurlandırmak için sunduğu altın ve düğme benzeri nesne, sonradan yüzyıllar boyunca yarım Denarius değerindeki metal para "Medalia" ismiyle anılacak ve insanları şereflendirmek ve mutlu etmek için kullanılacaktı. Ve şimdi bu "klasik" bambaşka bir şekilde karşımıza çıkıyor. Medals by Gift BOX ile artık sevdikleriniz onlara olan sevginizi parlak bir madalyaya kazınmış halde görüyorlar. Madalyalarını ister çerçevesiyle saklayabiliyor ister boyunlarına takarak sizin tarafından "dünyanın en iyisi" ilan edildiklerini herkes ile paylaşabiliyorlar. 6cm çapındaki altın kaplama malzemeye özel bir teknikle tasarımların kazınması ve parlatılması ile oluşan "Medals" serisi, madalya ağırlığı ve kalitesiyle fark yaratan sıra dışı bir klasik oluyor.

En İyi Kardeş Ödülü Madalyasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

7 farklı tasarımı (Anne, baba, arkadaş, sevgili, kardeş ve öğrenci) Medals serisini sevdiklerinize sunmanıza imkan sağlarken, parlak karton çerçevesinin arkasında bulunan "Madalya Sahibine Mesajın" kutucuğu onlara olan mesajınızı iletmenize olanak tanıyor. Çerçevenin arkasındaki çerçeve ayaklığı birkaç saniye içerisinde kurulabiliyor ve çerçevenin hafif bir açıyla masa üstünde durmasına imkan sağlıyor.

Milattan önce 4.yüzyılda Rahip Jonathan'ın, halkıyla birlikte, Büyük İskender'in yardımına koşmasının ardından, Büyük İskender tarafından onurlandırılış şeklinin yüzyıllarca unutulmayacağı kimin aklına gelirdi?

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.