Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Yılbaşı Sepeti » Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti
Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti
Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti
Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti

Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti

32,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136012
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz için yeni yıla yakışır bütçeli bir hediye arıyorsanız Hediye Fabrikası olarak hazırladığımız şirin ve lezzetli bir hediye sepetine ne dersiniz?

Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti içerisinde; özel tasarım neşeli çikolatalar, Bay Penguen ve Mutlu Kardan adam ile Nole Baba magnet ve kalp tealight bulunmaktadır. Hediye kutusunun kapak kısmı yılbaşı çam ağacı detayı ile süslenmiştir ve hediye paketi ile hazırlanarak hediye edeceğiniz kişilere takdim edilecektir.

Yeni yılda sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti içerisindeki lezzetli çikolatalar sevdiklerinizin ağzını tadlandıracaktır. Bay Penguen ve Mutlu Kardan adam ile Nole Baba magnetler ve kalp şeklindeki mum ise evlere renk katacaktır.

Sizde sevdikleriniz için hem özel hem de ekonomik bir yeni yıl hediyesi arıyorsanız Hediye Fabrikası olarak yılbaşına özel tasarladığımız bu hediye kutusunu onlar için satın alın, sevdiklerinizin yeni yıla mutlu girmelerini sağlayın..


Ekonomik Model Yeni Yıl Hediye Sepeti satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Asetat kutu içinde, özel tasarım neşeli çikolatalar, Bay Penguen ve Mutlu Kardan adam ile Nole Baba magnet ve kalp tealight bulunuyor.
  • Kutu kapağı kapatılıp hediye pakedi halinde sunuluyor.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.