Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Efsanevi Öğretmen Sözleri Kupa (Bayan)
Efsanevi Öğretmen Sözleri Kupa (Bayan)

Efsanevi Öğretmen Sözleri Kupa (Bayan)

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63307
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Öğretmene hediye denildiğinde akan sular durur. Öğrencileri için öğretmenler hep çok değerlidir. Bu yüzden onlara verilen değeri hediyelerine de yansıtmak isterler. Sizde değerli öğretmeniniz için özel bir öğretmenler günü hediyesi arayışına girdiyseniz önerimize bayılacaksınız!!

Tüm öğretmenlerin ortaklaşa kullandıkları efsanevi sözleri duymayan yoktur :) Kızdıklarında -kızım gülünecek bir şey mi var? - siz arkadaki dörtlü! sözlerini çoğu zaman duymuşuzdur.  Efsanevi öğretmen sözlerinin yer aldığı bu kupa öğretmenlerinizi çok mutlu edip tebessüm ettirecek! :) Efsanevi Öğretmen Sözleri Kupa (Bayan), öğretmene alınabilecek sıkıcı ve sıradan hediyeleri unutturacak. Gün içerisinde çay/kahve tüketmeyi seven öğretmeniniz bu kupayı elinden bırakamaz hale gelecek. Dilerse kalemlik olarak da kullanabilecek. Kupanın ön yüzündeki bayan öğretmen figürü bu kupayı sadece bayan öğretmenlerimize özel kılmıştır.

Sizde değerli öğretmeniniz için farklı ve espirili bir hediye arıyorsanız Efsanevi Öğretmen Sözleri Kupa (Bayan)'yi onun için tercih edebilirsiniz.

 

Efsanevi Öğretmen Sözleri Kupa (Bayan) satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.