Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ofis Hediyeleri » E-Mail Haber Verici Ofis Hediyesi
E-Mail Haber Verici Ofis Hediyesi
E-Mail Haber Verici Ofis Hediyesi
E-Mail Haber Verici Ofis Hediyesi
E-Mail Haber Verici Ofis Hediyesi

E-Mail Haber Verici Ofis Hediyesi

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137125
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Bilgisayar başında beklediğiniz bir e-maili sürekli posta kutunuza girerek bakmanıza gerek kalmadan, e-mail geldiğinde sizi yanıp sönen ışığı ve sesi ile uyarır. Bir çoğumuz sürekli e-maillerimizi kontrol etmeyi unutabiliriz, yada beklenen önemli bir maili sürekli posta kutusuna girip bakmaktan sıkılabiliriz. Bu cihaz sayesinde posta kutunuzu sürekli kontrol etmenize gerek kalmadan, yalnızca e-mail geldiğinde girerek bakmanıza yardımcı olur. Güç kaynağını usb giriş kablosundan alır. Bilgisayarınızın usb girişleriniz birine takın kullanmaya başlayın.  Posta kutunuza düşen e-mailleri size bildiren harika bir uyarıcı sistem. Tüm e-mail servisleri ile uyumludur. İş yerinde yada evinizde sürekli bilgisayar başında beklemenize gerek kalmadan başka işleriniz ile ilgilenebilirsiniz, ışığı yanıp sönen e-mail bildiriciniz yeni bir e-mail geldiğini size haber verecektir.

E-Mail Haber Verici Ofis Hediyesini Satın Almadan Bilmeniz Gerekenler:

Usb Girişli E-mail Uyarıcı Özellikleri: • Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumludur.• Outlook ve outlook express ile uyumludur.• Diğer uyumlu servisler; gmail, hotmail, yahoo, windowslive, mynet vs. uyumlu olmasının yanı sıra outlook’a kurulan birçok pop email servisleriyle de uyumludur. • Email geldiğinde yanıp sönerek ve sesli olarak size e-mailiniz geldiğini bildirir.• Ürün Ebat : 7,5 x 3 x4,7 cm • Mektup görünümünde olup beyaz rengi ve Işığı mevcuttur. 1 adet USB Girişli E-Mail Bildirici

Bir çoğumuz sürekli e-maillerimizi kontrol etmeyi unutabiliriz, yada beklenen önemli bir maili sürekli posta kutusuna girip bakmaktan sıkılabiliriz. Bu cihaz sayesinde posta kutunuzu sürekli kontrol etmenize gerek kalmadan, yalnızca e-mail geldiğinde girerek bakmanıza yardımcı olur.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.