Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Ödüller - Sertifikalar » Ödüller » Dünyadaki En İyi Anne Madalyası Hediyesi
Dünyadaki En İyi Anne Madalyası Hediyesi
Dünyadaki En İyi Anne Madalyası Hediyesi
Dünyadaki En İyi Anne Madalyası Hediyesi

Dünyadaki En İyi Anne Madalyası Hediyesi

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137068
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Annenize alabileceğiniz şaşırtıcı ve ilginç hediyelerden birisi de En İyi Anne Madalyası dır. Annenize, size bugüne kadar güzel bir şekilde baktığı ve sizi bir kere bile şikayet etmeden yetiştirdiği için bir ödül vermek üzere ona bu madalyayı alabilirsiniz.

Anneniz yapmış olduğunuz bu sürprizi çok sevecek ve hissettiği duyguları saklayamayacaktır. Dünyadaki en iyi anne madalyası hediyesi ile anneye hediye alma seçeneğini çok iyi değerlendireceksiniz. Anneye hediye olarak yapacağınız bu sürpriz hiçbir zaman unutulmayacaktır ve anneniz hediyeyi evin en güzek köşesine koyup her baktığında Sizi ve o değerli günü hatırlamak isteyecektir. Sizler de şimdi anneme bu ödülü almak istiyorum diyorsanız madalyayı hemen sepetinize ekleyin.

Dünyadaki En İyi Anne Madalyası Hediyesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Parlak karton çerçevesinin arkasında bulunan "Madalya Sahibine Mesajın" kutucuğu onlara olan mesajınızı iletmenize olanak tanıyor. Çerçevenin arkasındaki çerçeve ayaklığı birkaç saniye içerisinde kurulabiliyor ve çerçevenin hafif bir açıyla masa üstünde durmasına imkan sağlıyor.

Milattan önce 4.yüzyılda Rahip Jonathan'ın, halkıyla birlikte, Büyük İskender'in yardımına koşmasının ardından, Büyük İskender tarafından onurlandırılış şeklinin yüzyıllarca unutulmayacağı kimin aklına gelirdi?

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.