Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Ödüller - Sertifikalar » Ödüller » Dünyadaki En İyi Sevgili Benim Madalyası
Dünyadaki En İyi Sevgili Benim Madalyası
Dünyadaki En İyi Sevgili Benim Madalyası
Dünyadaki En İyi Sevgili Benim Madalyası

Dünyadaki En İyi Sevgili Benim Madalyası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137091
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Dünyanın en iyi sevgilisine mi sahibim diyorsunuz? O zaman size bir önerimiz olacak. Sevgilinize özel günlerinizde ya da sıradan bir zaman diliminde En iyi sevgili benim madalyası alıp onu şaşırtabilirisiniz. Sevgilinize verdiğiniz değeri göstermek ve onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha hatırlatmak için küçük sürprizler yapmak istersiniz. Yapabileceğiniz en hoş sürpriz ise ona ne kadar iyi ve güzel bir sevgili olduğunuzu gösterecek bir madalya almaktır.

Sevgilinize alacağınız madalya sayesinde sevgilinizi mutlu edecek, şaşırtacak ve aynı zamanda duygulandıracaksınız. Ona yapabileceğiniz en güzel sürpriz bu olacak. Dünyanın En iyi sevgilisi benim sevgilim diyorsanız eğer bunu bir ödül ile kanıtlamanız gerek. Bu yüzden ödülünüzü hemen sipariş edin!

 

Dünyadaki En İyi Sevgili Benim Madalyasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

parlak karton çerçevesinin arkasında bulunan "Madalya Sahibine Mesajın" kutucuğu onlara olan mesajınızı iletmenize olanak tanıyor. Çerçevenin arkasındaki çerçeve ayaklığı birkaç saniye içerisinde kurulabiliyor ve çerçevenin hafif bir açıyla masa üstünde durmasına imkan sağlıyor.

Milattan önce 4.yüzyılda Rahip Jonathan'ın, halkıyla birlikte, Büyük İskender'in yardımına koşmasının ardından, Büyük İskender tarafından onurlandırılış şeklinin yüzyıllarca unutulmayacağı kimin aklına gelirdi?

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.