Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Dekoratif Hediyeler » Dolap İçi Kemer Kravat Askısı
Dolap İçi Kemer Kravat Askısı
Dolap İçi Kemer Kravat Askısı
Dolap İçi Kemer Kravat Askısı
Dolap İçi Kemer Kravat Askısı
Dolap İçi Kemer Kravat Askısı

Dolap İçi Kemer Kravat Askısı

22,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137067
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Eşinizin kravatlarının dağınıklığından ve çok yer kaplamasından mı şikayetçisiniz? O halde Dolap İçi Kemer Kravat Askısı sizin için tasarlanmış harika bir ürün!

İşi gereği her gün takım elbise giymek zorunda olan eşinizin kullanmak zorunda olduğu belli başlı aksesuarlar vardır. Bunlar kol düğmeleri, kravatlar ve kemerlerdir. Birbirleriyle uyum içinde olması gereken bu aksesuarlardan birden fazla edinmek şık giyinen beylerin her zaman tercihidir. Hal böyle olunca birden fazla olan bu aksesuarlar çok fazla yer kaplamaya ve dağınıklık yaratmaya başlar. İşte bu duruma son verecek Dolap İçi Kemer Kravat Askısı, eşinizin birçok kravatına ev sahipliği yapacak eşsiz bir ürün. Kullanışlı tasarımı ile tüm kravatları düzene sokacak Dolap İçi Kemer Kravat Askısı ile dolap içini düzene sokmak zor olmayacak.

Dağınıklıktan hoşlanmayan biriyseniz ve dolabınızın düzensizliğinden şikayetçiyseniz Dolap İçi Kemer Kravat Askısı'nı kaçırmamanızı öneriyoruz. Acele edin ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun.

 

Dolap İçi Kemer Kravat Astısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Döner mekanizmalı.
  • Plastik malzemeden üretilmiştir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.