Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Cüzdan & Kartlık » Danger Uyarılı Pasaport Cüzdanı
Danger Uyarılı Pasaport Cüzdanı

Danger Uyarılı Pasaport Cüzdanı

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137132
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Ehliyet, kimlik, öğrenci kimliği ve yurtdışı seyahatlerde muhakkak yanımızda bulunması gereken pasaportumuzun kaybolması ya da yıpranması bir kabus olabilir. Özellikle yurtdışındayken derdinizi anlatmak oldukça zor olabilir.

Böylesine önemli olan resmi evrağınızı kahvenizi içerken mahvetmek istemeyeceğinizi biliyoruz. Bu konuda nam salmış arkadaşınıza hem o'nu zor da bırakmamak hem de espirili bir hediye vermek ister misiniz?

Danger Uyarılı Pasaport Cüzdanı pvc özelliği ile pasaportunuzu ıslaklıkdan, nemden ve yıpranmadan koruyacaktır. Sarı- siyah renkleri ve üzerindeki danger yazısı ile pasaportunuzu  tehlikelerden koruyacak güvenlik duvarını oluşturabilirsiniz.

Şık tasarımlı Pasaport Cüzdanınız ile yolculuklarınızda pasaportunuzu, kimliğinizi ve diğer gerekli evraklarınızı muhafaza edebilirsiniz.Pasaportunuzu ve evraklarınızı lekelenmeye, yırtılmaya ve ıslanmaya karşı korur.Yandaki esnek ipiyle Pasaport Cüzdanınızı kapalı tutabilirsiniz.

 

 

Danger Uyarılı Pasaport Cüzdanını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

14 cm uzunluğundadır.

Pasaportunuzu ve evraklarınızı lekelenmeye, yırtılmaya ve ıslanmaya karşı korur.

Yandaki esnek ipiyle Pasaport Cüzdanınızı kapalı tutabilirsiniz.

Üzerinde uçak ikonu bulunan şık tasarımlı Pasaport Cüzdanınız ile yolculuklarınızda pasaportunuzu, kimliğinizi ve diğer gerekli evraklarınızı muhafaza edebilirsiniz.Pasaportunuzu ve evraklarınızı lekelenmeye, yırtılmaya ve ıslanmaya karşı korur.Yandaki esnek ipiyle Pasaport Cüzdanınızı kapalı tutabilirsiniz.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.