Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Mutfak Ürünleri » Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını
Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını
Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını
Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını
Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını
Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını
Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını

Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını

99,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137109
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Grande Çift Taraflı Tava Grande Çift Taraflı Tava yüksek kalitesi ile ürünlerin besin değerini korurken sizlere nefis tatlar sunar.İki tarafıyla da pişirim sağlayabildiği gibi mıknatıslı sapları ve silikon çerçevesi sayesinde yağ sızdırmaz ve ısı kaybı yaşatmaz.Izgara yüzeyi ve petek yüzeyi farklı yemekler pişirmenize imkan sağlarken , tavayı çevirerek kullanabimeniz iki tarafının da verimli kullanılmasını sağlar.İki tava arasında mıknatısla kaplanan emniyetli kapağı ve kenarlarında hava almasını engelleyen silikonları ile özellikle balık gibi koku veren yiyecekleri hızlı ve kokusuz bir şekilde lezzetinden ödün vermeden pişirmenize yardımcı olur.Piyasada satılan standart tavalardan tamamen bağımsız, özel tasarıma sahip olan Grande Çift Taraflı Tava mutfağınızda yaptığınız birbirinden özel ve güzel lezzetlerin baş yardımcısı olması için tasarlandı.Alüminyum döküm yöntemi ile tasarlanan yapısı zamana ve darbelere karşı direnerek maksimum düzeyde kullanım imkanı sunar.Grande Çift Taraflı Tava almış olduğunuzda bir adet silikon şerit de sizlere HEDİYE edilecektir.

Çift Taraflı Balık Pişirme Tavasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

GRANDE ÇİFT TARAFLI TAVA: ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

Mıknatıslı Saplar : Sapların üzerinde bulunan kuvvetli mıknatıslar tavanın çevirerek kullanılmasını sağlar ve tavadan buhar kaçışını minimize eder.

Silikon Çerçeve Şerit : Duman ve koku çıkışını engeller. Isının eşit dağılmasını sağlayarak daha iyi pişirim imkanı tanır.

Buhar Tasfiye Kanalı : Pişirimde oluşan fazla buharın tasfiyesini sağlar.

Izgaralı Tava Yüzeyi : Özel döküm yüzey , yiyeceklerin eşit şekilde ve yapışmadan pişmesini sağlar . Sağlıklı ve dayanıklı bir kullanım sunar.

Paslanmaz Bağlantılar : Paslanmaz çelik bağlantılar sayesinde saplar kuvvetle tavaya bağlanır ve pas tutmaz.

Petek Tava Yüzeyi : Özel petek yüzey yapışmayı önler.

Yağ Biriktirme Kanalı : Üst kanal açıldığında sızabilecek yağ bu kanalda birikir ve ocağın kirlenmesi engellenir.

Fonksiyonel Tava Sapı : Fonksiyonel ve güvenli kullanım sunar. Grande Çift Taraflı Tava arasında yer alan silikon olası koku, duman, yağ, yemek sızıntılarının önüne geçer. Eskisinin kullanım ömrünün sonrasında yenisi ile kolayca değiştirebilirsiniz. 30 cm kullanım alanına sahip olan Grande Çift Taraflı Tavanızda rahatça pişirme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Grande Çift Taraflı Tava ısıyı içerisinde tamamen eşit olarak dağıtır ve bu sayede pişirme işleminin en iyi şekilde uygulanmasına yardımcı olur. Yanmaz, yapışmaz kaplaması pişirme lezzetinin yanında sağlıklı ızgarasının tadına varabilirsiniz. Hava almayı engelleyen yapısı buharın içeride hapsedilerek yemeklerinizin lezzetlerinden ödün vermemesini sağlar. Bu sayede yiyeceklerinizin içi de yumuşacık kalır.Tasarımı, performansı ve sunduğu lezzeti ile kendisini çok sevdirecek Grande Çift Taraflı Tavanıza mutfağınızda yer açın!

Boyutlar: 30x24x7 cm

Kutu İçeriği:1 adet Grande Çift Taraflı Tava1 adet Silikon Şerit

Grande Çift Taraflı Tava yüksek kalitesi ile ürünlerin besin değerini korurken sizlere nefis tatlar sunar.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.