Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Anneye Hediye Sepeti » Canım Anneme Seni Seviyorum Mesajlı Hediye Kutusu
Canım Anneme Seni Seviyorum Mesajlı Hediye Kutusu

Canım Anneme Seni Seviyorum Mesajlı Hediye Kutusu

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136872
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Her gün her saniye sizinle olan, size her zaman destek çıkan, sevgisini şefkatini size sonuna kadar yansıtan annenizi mutlu etme sırası sizde! Canım Anneme Seni Seviyorum Mesajlı Hediye Kutusu, bunun için tasarlanmış harika bir hediye alternatifi. 'Canım annem seni seviyorum..' demek hiç bu kadar etkili olmamıştı..

Anneler gününe yaklaştığımızın farkındasınız. Annenizi mutlu edecek o hediyeyi her yerde aradığınızı biliyoruz. Size bu konuda harika bir alternatif olabilecek anneler günü hediye kutularımız, annenize özel hazırlanacak eşsiz bir hediye. Üzerindeki sevgi dolu baskılarla annenizi ne kadar çok sevdiğinizi yansıtacak bu hediyeler anneniz için sürpriz niteliğinde bir armağan olacak. Biricik annenizin bu hediye kutusu içerisindeki ürünleri keyifle kullanacağından eminiz.

Anneler günü hediyesi ne alınır? diyorsanız ve annenizi mutlu edecek o güzel hediyeyi henüz bulamadıysanız hemen Canım Anneme Seni Seviyorum Mesajlı Hediye Kutusu'nu sitemizden alın, annenizi mutlu etmenin keyfini yaşayın.

 

Canım Anneme Seni Seviyorum Mesajlı Hediye Kutusu'nu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kırmızı deri ciltli kurdeleli hediye kutusu içinde; seni seviyorum nakışlı el havlusu, Canım annem baskılı porselen kupa bardak, dudak süslemeli kalp şeker kutusu ve Pelit kalp çikolatalar bulunuyor.
  • Kutu kırmızı ile tüllenip hediye sepeti formunda sunuluyor.
  • Anneniz hem kutuya hem içindekilere bayılacak, yıllarca severek kullanacak.
  • Sepetin tüllenmemiş ölçüsü : 18 cm*20 cm* 15 cm

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.