Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer
Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer
Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer
Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer
Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer
Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer

Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137127
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Siz de fazla kilolarınızdan kurtulma peşinde misiniz? Hatta özellikle bel bölgeniz sizi rahatsız mı ediyor? eğer öyleyse size Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer ürününü tavsiye ediyoruz.

kauçuk kemeri rahatsız olduğunuz belinize sardıktan sonra artık tüm yapmanız gerekenler bitiyor. kemer belinizi sıktıkça terletecek ve zaman geçtikçe beliniz incelip eski güzel haline geri dönecek. yine de takar takmaz dıştan etkisini gösteren kemer bu ürünü kendinize ya da arkadaşlarınıza hediye olarak almanızın başlıca sebebi. Artık bir akşam yemeğine gittiğinizde kendinizi rahatsız hissetmeyecek, arkadaş toplantılarına gitmeden önce moralinizi bozmayacaksınız.

Ayrıca çevrenizde bu tarz sorunu olup da moralini bozan arkadaşlarınız varsa eğer, onlara Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemer ürününü hediye edebilir ve onun moralinin düzelmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

 

Bel Zayıflatıcı Kauçuk Kemeri Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

İçinin kauçuk kaplı olması sebebiyle terletir ve zayıflatır. Kopçalı yapısı ile belinizi tam kavrar ve fazla kilolarınızı saklar. Ürün Ölçüleri: 20x70 cmNOT: Ürünü uzun süreli kullanmak istiyorsanız çamaşır makinesine atmayınız. Çok gerekmedikçe yıkamayınız. Yıkama gerektiğinde ılık suda elde yıkamayı tercih ediniz.

Karın ve bel bölgesini toparlayarak düzgün görünüme yardımcı olur.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.