Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Beden Ayarlayıcı Kot Pantolon Düğme Seti
Beden Ayarlayıcı Kot Pantolon Düğme Seti
Beden Ayarlayıcı Kot Pantolon Düğme Seti
Beden Ayarlayıcı Kot Pantolon Düğme Seti

Beden Ayarlayıcı Kot Pantolon Düğme Seti

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137076
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Button Extenders beden büyülten ve küçülten düğme seti ile küçülen ya da büyük gelen kotlarınızı artık giyebilirsiniz! Button Extenders ile kot bedeninizi 1 beden küçültebilir ya da büyültebilirsiniz!Çocukların kotlarını daha uzun süre giyebilmelerine olanak tanır. Ayrıca düşen veya kaybolan düğmeleri yüzünden giyemediğiniz kotlarınızı tamir ettirmeden Perfect Fit Button ile yeniden giyilebilir hale getirebilirsiniz.

4 farklı renkten 2'şer adet gönderilir, böylelikle farklı renkteki pantolonlarınızda da kullanabilirsiniz. Kemer takma alışkanlığınızı da yok edecek bir konseptle gelen bu ürünü çok seveceksiniz. Kilo verdim diye  kot pantolonunuzu giymek istemiyorsanız bir düğme düşük modeliyle kotunuz kullanıma hazır hae geliyor. Siz de bu ürünü sevdiyseniz hemen sepetinize ekleyin!

 

Beden Ayarlayıcı Kot Pantolon Düğme Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Özellikler :Küçük ya da büyük gelen kotlarınızı 1 beden küçültebilir ya da büyültebilirsiniz. Uygulaması kolaydır. Düğmesi kopan kotlarınızı tamir etmek içinde kullanabilirsiniz. 1 pakette 4 farklı düğme çeşidinden 2'şer adet bulunduğundan farklı renklerde pantolonlarınıza uygulayabilirsiniz.

Kullanım :Pantolonu ilikleyeceğiniz yeri ayarlayın ve düğmenin kıskacını çıkarıp pantolona takın ve daha sonra kıskacı arka taraftan itip kilitleyin.- Herbir düğme 1,5cm çapında- 4 farklı renkte (renkler stok durumuna göre) gönderilecektir.Paket İçeriği : 4 farklı renkte 8 adet düğme

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.