Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Banyo Aksesuarları » Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti
Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti
Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti
Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti
Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti

Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti

27,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137066
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Bayanların tırnak süslemeyi ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Bir akşam yemeğine giderken hatta öylesine dışarıya çıkarken oje sürmek hoşlarına gider.  Artık bu ürünle tırnaklarınızı daha kolay süslemeye ne dersiniz? Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti ile tırnaklarınızı bir çok farklı desen ile süsleyebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey açıklamalara göre hareket etmek.

Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Seti sizlere oje sürümünde kolaylık sağladığı gibi tırnağınızda hoş ve güzel desenler de oluşmasını sağlıyor. Artık oje sürmek bir dert olmayacak! Daha kolay ve hızlı bir şekilde ojelerinizi sürüp tırnaklarınızı süsleyebileceksiniz. İsterseniz kendiniz için isterseniz ise arkadaşa hediye olarak alabileceğiniz tırnak süsleme seti sizleri bekliyor.

 

Bayanlara Özel Tırnak Süsleme Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Tırnak süsleme seti ile bu aparat sayesinde kolayca şekil ve desenler yaratabilirsiniz. Kolay ve pratiktir. Desen diskinde 9 farklı desen vardır. Her pakette farklı 5 adet disk bulunur. Uygulama Şekli: - Desen diskinindeki istediğiniz desenin üzerine bir miktar oje sürün. - Desen aparatının spatula tarafı ile disk üzerindeki fazlalık ojeyi sıyırıp alın, sadece desen çukuruna işleyen oje kalır. - Desen aparatının kırmızı tarafını desen diskine basın, sonrada tırnağınıza bastırın işte hepsi bu! - Desen diskinde oluşan kirli ojeleri pamuk ve asiton yardımcı ile işiniz bittiğinde çok beklemeden temizleyin oje kalıntıları kalmasın.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.