Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Dekoratif Hediyeler » Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker
Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker
Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker
Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker
Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker
Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker

Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker

52,22 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136622
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Soğuk kış günlerine girdiğimiz şu günlerde evinize yeniden baharı getirin! Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker, evinizin salonunun duvarına veya yatak odanızın duvarına yapıştırabileceğiniz muhteşem bir ürün!

Baharın gelmesiyle ağaçların dallarında açan rengarenk, mis kokulu çiçekler Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker ile artık evinizde olacak. Evinizin herhangi bir duvarına yapıştırabileceğiniz bu sticker ile odanıza veya mutfağınıza renk gelecek. Uzanan bir dal üzerindeki pembe çiçekler ile oldukça hoş bir görünüm sergileyen Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker dekorunuzda hoş bir detay olacağı gibi tüm dekorasyonunuzla da uyum sağlayacaktır. Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker oldukça kaliteli ve kolay uygulanabilir olduğundan kalıcılığı uzun yıllar boyunca sürecektir. İstediğiniz zaman duvarınızdan bir çırpıda çıkarabilirsiniz.

Kendi eviniz için satın alabileceğiniz Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker'ı isterseniz sevdiklerinize ev veya ofis hediyesi olarak da tercih edebilir onların dekorasyonunuza da renk katabilirsiniz. Rahat uygulanabilen ve kolay kolay çıkmayan Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker'ı kaçırmamak için acele edin ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun.

 

Bahar Dalı Çiçekli Kadife Duvar Sticker 105X68 Cm Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

ÜRÜN KULLANIMI

1 Ürün duvara elle bastırılarak arada kalan havanın çıkması sağlanarak yapıştırılır.
2 Bu ürün duvar boyasına zarar vermemesine rağmen, boyanın uygulanmasına bağlı olarak noktasal bazda bazı boyaların zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle sticker duvarda görünmeyen bir yerde denenmelidir.
3 Ürünün birbirine yapışmaması için azami dikkat gösterilmelidir.
4 Ürünün tozunu alabilirsiniz fakat kuvvetli silmeye dayanıklı değildir. Çünkü duvara iz bırakmadan çıkartılmasına yetecek kadar yapışkan içermektedir. Bu nedenden dolayı kuvvet uygulanması durumunda duvardan çıkabilir.

ÜRÜN TEMİZLİĞİ
1 Ürün duvara uygulandıktan sonra toz bezi ile tozu alınabilir.
2 Ürünü su ile temas ettirmeyiniz.
3 Dikkat: Her türlü solvent (aseton, alkol,tiner vb.) ürüne zarar verir. Temizlik için her hangi bir aşındırıcı yüzey temizleme maddesi kullanmayınız. Ürün yıkanmaz, kuru temizleme yapılmaz.


COART NASIL UYGULANIR ?

1 Coart’ı yapıştırmak istediğiniz yüzeyi temizleyiniz.
2 Çıkartmaları zeminden ayırınız.
3 Önceden temizlediğiniz yüzeye yapıştırınız.
4 Elinizle bastırarak hava kabarcıklarının oluşmasını engelleyiniz.
5 Parçaları birleştirerek deseni tamamlayınız.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.