Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Ödüller - Sertifikalar » Sertifikalar » Babaya Hediye En İyi Baba Madalyası
Babaya Hediye En İyi Baba Madalyası
Babaya Hediye En İyi Baba Madalyası
Babaya Hediye En İyi Baba Madalyası

Babaya Hediye En İyi Baba Madalyası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137070
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Babaya hediye almadan önce babanızla ilgili bir şeyleri bilmeniz lazım. Ona akacağınız hediye babanıza özgü olmalıdır. Eğer babanızın yılın en iyi babası olduğunu düşünüyorsanız ona En İyi Baba Madalyası alabilirsiniz ve onu ödüllendirirsiniz. Babanız sevinecek hatta duygulanacaktır. Bir yandan espirili olan bu madalyayı babanıza sizi bugüne kada iyi bir şekilde yetiştirdiği ve sizin her zaman destekçiniz olduğu için hediye edebilirsiniz.

Alabileceğiniz güzel  ve sıradışı hediyelerden biri olan Babaya Hediye En İyi Baba Madalyası sizleri bekliyor. Anneniz ve kardeşinizle birlikte bir konsey kurup ona takdim edeceğiniz hediyeyi alınca babanız duygulanacak ve sevinçten konuşamayacaktır. Sizler de espirili ve şık olan bu madalyayı almak istiyorsanız hemen sipariş edin.

Babaya Hediye En İyi Baba Madalyasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Parlak karton çerçevesinin arkasında bulunan "Madalya Sahibine Mesajın" kutucuğu onlara olan mesajınızı iletmenize olanak tanıyor. Çerçevenin arkasındaki çerçeve ayaklığı birkaç saniye içerisinde kurulabiliyor ve çerçevenin hafif bir açıyla masa üstünde durmasına imkan sağlıyor.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.