Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Ödüller - Sertifikalar » Sertifikalar » Babalar Günü Hediyesi En İyi Baba Madalyası
Babalar Günü Hediyesi En İyi Baba Madalyası
Babalar Günü Hediyesi En İyi Baba Madalyası
Babalar Günü Hediyesi En İyi Baba Madalyası

Babalar Günü Hediyesi En İyi Baba Madalyası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137069
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Babanıza alabileceğiniz bir çok hediye vardır. Ancak sadece sınırlı sayıdaki hediyeler her zaman onların aklında kalır ve hediyeye her baktığında sizi hatırlamasına yardımcı olur.

Babalar günü hediyesi olarak babanıza yapabileceğiniz eşsiz bir sürpriz, En iyi baba Madalyası! Babanıza babalar günü hediyesi olarak alabileceğiniz, sizi bugünlere kadar getirdiği için bir teşekkür mahiyetinde en iyi baba madalyası, babanızı oldukça sevindirecektir. Onun sizin için bugüne kadar yaptığı her şey için bir teşekkür niteliğinde vereceğiniz bu ödülle babanızı şaşırtacak ve anlık bir mutluluk yaratacaksınız. Roma imparatorluğuna dayanan bu madalya babanızın kendini bir gladiatormüş gibi hissetmesini sağlayacak. Siz de babalar günü hediyesi olarak babanıza bir ödül vermek istiyorsanız en iyi baba madalyasını almanızı tavsiye ederiz.

 

Babalar Günü Hediyesi En İyi Baba Madalyasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

parlak karton çerçevesinin arkasında bulunan "Madalya Sahibine Mesajın" kutucuğu onlara olan mesajınızı iletmenize olanak tanıyor. Çerçevenin arkasındaki çerçeve ayaklığı birkaç saniye içerisinde kurulabiliyor ve çerçevenin hafif bir açıyla masa üstünde durmasına imkan sağlıyor.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.