Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Ödüller - Sertifikalar » Ödüller » Arkadaşa Alınabilecek Madalya Ödülü
Arkadaşa Alınabilecek Madalya Ödülü
Arkadaşa Alınabilecek Madalya Ödülü
Arkadaşa Alınabilecek Madalya Ödülü

Arkadaşa Alınabilecek Madalya Ödülü

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137090
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Arkadaşınız herhangi bir dalda başarılı olduysa ona hediye olarak alabileceğiniz madalya ödülü ile onu mutlu edip motivasyon kazanmasını sağlayacaksınız. Başarı ödülü, herhangi bir dalda başarılı olmuş biriyi motive etmek iiçin verilir. Sizler de arkadaşınıza bir ödül vererek onun daha da hırslanmasını sağlayabilir ve onu sevindirebilirsiniz. Arkadaşa hediye olarak alınabilecek güzel bir ödül olan ürün, doğum günü hediyesi olarak da verilebilir. Onu bu dünyaya geldiği için ödüllendirebilirsiniz.

Arkadaşa Alınabilecek Madalya Ödülü ile sevdiklerinizi sevindirecek ve başarılarının devamını getirmelerinde en büyük katkıyı vereceksiniz. Çünkü motivasyon her şey olmakla birlikte bir kişinin başarılı olmasının da gerçek sırrıdır. Aldığınız ödül sayesinde motivelerini artıracak ve hedefleri için daha çok çalışacaklar. Sizler de arkadaşlarınızın başarılarının devamını getirmelerini istiyorsanız eğer, hemen şimdi bir madalya ödülü sipariş edin!

Arkadaşa Alınabilecek Madalya Ödülünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

7 farklı tasarımı (Anne, baba, arkadaş, sevgili, kardeş ve öğrenci) Medals serisini sevdiklerinize sunmanıza imkan sağlarken, parlak karton çerçevesinin arkasında bulunan "Madalya Sahibine Mesajın" kutucuğu onlara olan mesajınızı iletmenize olanak tanıyor. Çerçevenin arkasındaki çerçeve ayaklığı birkaç saniye içerisinde kurulabiliyor ve çerçevenin hafif bir açıyla masa üstünde durmasına imkan sağlıyor.

Milattan önce 4.yüzyılda Rahip Jonathan'ın, halkıyla birlikte, Büyük İskender'in yardımına koşmasının ardından, Büyük İskender tarafından onurlandırılış şeklinin yüzyıllarca unutulmayacağı kimin aklına gelirdi?

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.