Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Mutfak Hediyeleri » Apple Iphone Dolap Magnetleri
Apple Iphone Dolap Magnetleri
Apple Iphone Dolap Magnetleri
Apple Iphone Dolap Magnetleri
Apple Iphone Dolap Magnetleri

Apple Iphone Dolap Magnetleri

29,99 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137055
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

App Dolap Magnetleri ile buzdolabınızı ya da diğer tüm metal yüzeyleri iphone uygulama ikonları şeklindeki magnetlerle süsleyip tüm resimlerinizi ve notlarınızı tutturabilirsiniz. Artık buzdolabına fotoğraf iliştirmek için veya mikrodalga fırınınızın üzerine not bırakmak için kullanabileceğiniz yeni bir iPhone uygulaması var . Son güncellemeye sahip bu iphone bu uygulaması ile buzdolabınızı şekillendireceksiniz. Kocaman bir iphone elde edeceğiniz mutfağınızda bu magnetleri kullanarak buzdolabının üzerine notlar yapıştırabilir ya da sevdiğiniz bir fotoğrafı buzdolabına asabilirsiniz. Fotoğrafınızı asarken fotoğraflar magnetini kullanmayı unutmayn sakın.

Oldukça hoş bir ev hediyesi olan Apple Iphoe Dolap Magnetleri ile çekici ve sıradışı hediye alan tek kişi siz olacaksınız. Magnetleri hemen kullanmak ve mutfağınızı eğlenceli bir alana dönüştürmek için ürünü hemen sepetinize ekleyin.

 

Apple Iphone Dolap Magnetlerini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

iPhone formundaki paketinde yaklaşık 2,2 cm olan 18 adet farklı magnet bulunmaktaktadır.

Buzdolabınızın üzerini bir iPhone'a çevirebilir, güçlü mıknatıslar yardımıyla resimlerinizi ve notlarınızı tutturabilirsiniz.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.