Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Anneye Hediye Sepeti » Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti
Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti

Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136874
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Evinizin kraliçesi, başınızın tacı biricik annenize çok özel bir anneler günü hediyesi mi arıyorsunuz? O halde Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti sizler için!

Annenizi ne kadar çok sevdiğinizi dile getirebileceğiniz bu hediye sepeti, harika bir seçim olarak annenizi mutlu etmenizi sağlıyor. Melek anneniz anneler gününde aldığı bu hediye karşısında oldukça heyecanlanacak ve hediyenizin üstünden uzun yıllarda geçse aynı heyecanla ve mutlulukla bunu hatırlayacak. Sıradan hediyelerin aksine böylesi özel bir hediyeyi tercih etmeniz annenizi adeta bir çocuk gibi mutlu edeceğinden eminiz.

Sizde anneler günü için özel bir hediye arayışı içindeyseniz ve hediyenizin bir ömür hatırlanmasını istiyorsanız Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti'ni anneniz için hemen alın. Annenize hem kutuya hem içindekilere bayılacağı mükemmel bir anneler günü hediyesi verin, O'da bu şık ürünleri yıllarca severek kullansın.

 

Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kırmızı deri ciltli kare kutu içinde; canım annem nakışlı el havlusu, seni seviyorum nakışlı oyuncak ayı, Canım anneme etiketli cam kapta kokulu mum, anneler günün kutlu olsun etiketli Pelit çikolatalar bulunuyor.
  • Kutu kırmızı tülle tüllenip hediye sepeti formunda sunuluyor.
  • Sepetin tüllenmemiş ölçüsü : 21 cm* 25cm * 21 cm

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.