Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Anneye Hediye Sepeti » Anneme Özel Bi Dolu Hediye Kutusu
Anneme Özel Bi Dolu Hediye Kutusu

Anneme Özel Bi Dolu Hediye Kutusu

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136873
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Değeri paha biçilemez olan annelerimize en az kendileri kadar özel bir hediye yakışır. Annenize kendini özel hissettirecek, ona verdiğiniz değeri ve sevgiyi yansıtacak hediyeniz ona heyecan ve mutluluk vermelidir ki anlamı olsun. Klasikleşmiş anneler günü hediyelerinin aksine annenize özel olarak seçtiğiniz bir hediye daha çok heyecan verir.

Anneler gününe özel olarak hazırladığımız Anneme Özel Bi Dolu Hediye Kutusu, annenize heyecan verecek nitelikte bir hediye. İçeriği birbirinden özel ve güzel ürünlerle dopdolu. Annenizle aranızdaki sevgiyi ve bağlılığı yansıtacak bu hediyeler ile birden çok hediye vermenin keyfini çıkarın.

Annenize tarifsiz mutluluklar yaşatacağınız düşündüğümüz Anneme Özel Bi Dolu Hediye Kutusu'nu sizde hemen alın. Annenizin kutudaki tüm hediyelere bayılacağından eminiz. Bu hediyeleri evinin her köşesinde severek kullanacak. İster anneler günü, ister doğum günü, yada sadece seni seviyorum demek için hediye edin, annenizi sevindirin.Kıymetli annenizle aranızdaki sevgiyi pekiştirin.

 

Anneme Özel Bi Dolu Hediye Kutusu'nu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

 

  • Anneme özel metal baskılı hediye kutusu içinde; anneme özel etiketli Türk kahvesi kavanozu, dantel ve ayna obje süslemeli kokulu mum, mor çiçek buketi, pembe lavanta kesesi, anneme özel etiketli lokum kutusu bulunuyor.
  • Kutu kapağı kapatılıp mor tülle tüllenerek sunuluyor.
  • Kutu ölçüsü : 16 cm*16 cm* 4 cm

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.