Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Cüzdan & Kartlık » Alüminyum Kapaklı Sağlam Cüzdan ve Kartvizitlik
Alüminyum Kapaklı Sağlam Cüzdan ve Kartvizitlik
Alüminyum Kapaklı Sağlam Cüzdan ve Kartvizitlik
Alüminyum Kapaklı Sağlam Cüzdan ve Kartvizitlik

Alüminyum Kapaklı Sağlam Cüzdan ve Kartvizitlik

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137074
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Alüminyum Cüzdan & Kartvizitlik, kredi kartlarınızın kırılmasını , manyetik alanının, çipinin arızalanmasını ve kabartma yazılarının silinmesini engelliyor. Üzerine oturulduğunda zarar görmüyor ve sağlam dış yüzeyi ile içerisindekileri tüm dış etkilerden koruyor.

Sıradan cüzdanların artık güvenilirliğinin kalmadığını herkes biliyor. Bu yüzden yavaş yavaş sıradan bildiğimiz cüzdanlar yerini Alüminyum Kapaklı Sağlam cüzdan Ve Kartvizitlik’e kaptırıyor. Siz de güvende ve rahat hissetmek istiyorsanız bu ürünü kesinlikle almalısınız. Yakınlarınıza da hediye edebileceğiniz ürün çoğu derdinizi unutturacak. Sağlam yapısı sayesinde kırılma yaşanmaz ve kartlarınız güven içinde zamanla bir çizik bile almadan ilk günkü gibi kalır. Ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyin ve huzurlu günler geçirmeye başlayın.

 

Alüminyum Kapaklı Sağlam Cüzdan ve Kartvizitliği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Cebinizde ağırlık yapmıyor. Klipsini açtığınızda, içerisindeki 7 adet farklı göz, birçok kartı muhafaza edebiliyor, tüm kartlarınızı bir anda görmenizi sağlıyor. Şık ve kaliteli görünümü, fonksiyonel tasarımı ile tüm cüzdan ve kartvizitliklere göre fark yaratıyor.

Sağlam, şık ve pratik Alüminyum Cüzdan ve Kartvizitlik, deri cüzdanların yerini almaya geliyor.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.