Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Tasarım Ürünleri » Akıllı Telefon Özçekim Selfie Çubuğu
Akıllı Telefon Özçekim Selfie Çubuğu
Akıllı Telefon Özçekim Selfie Çubuğu
Akıllı Telefon Özçekim Selfie Çubuğu
Akıllı Telefon Özçekim Selfie Çubuğu

Akıllı Telefon Özçekim Selfie Çubuğu

22,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137117
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Toplu selfie çekilirken uzun kollara sahip olmanıza gerek yok, selfie çubuğu en etkili yardımcınız olacaktır. Bu çubuk sayesınde telefonunuz ile çok daha geniş bır açı görecek şekilde fotograflarınızı çekebilirsiniz. Selfie çubuğu ile bisiklet sürerken, paraşüt ile atlarken ve çeşitli faaliyetlerde anılarınızın fotoğrafınızı çekmek istediğinizde bir başkasına ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı istediğiniz açıdan çekebiliyorsunuz.

Toplu bir fotoğraf çekerken elinizin yetmeyeceği ortam oluşur. İşte bu gibi durumlarda selfie çubuğu tam da ihtiyacınız olan şeydir. Özellikle şu sıralar oldukça popüler olan selfie çubuklarından bir tane de size lazım. Böylelikle çok güzel manzara fotoğrafları ve kamera görüş alanları yakalayacaksınız. Havuzda ya da denizde iseniz selfie çubuğunuzu alıp kimseye ihtiyaç duymadan kendi mükemmel fotoğraflarınızı çekebileceksiniz.

 

Akıllı Telefon Özçekim Selfie Çubuğunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 

Özellikleri:Kolay sabitlenme tekerliği Ayarlabilir başlığı ile 180 derece dönen adaptör Kamerayı vida yardmıyla istenilen konuma kilitlenmesi Taşınabilir boyuta kadar küçülmesi Telefonun zamanlayacısının açık olması gerekmektedir.

Ayarlanabilir boyu sayesinde rahatca fotoğraflarınızı çekebilirsiniz

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.