Hediye Fabrikası » Oyuncaklar » Alternatif Oyuncak Modelleri » 4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter
4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter
4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter
4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter
4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter
4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter
4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter

4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopter

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137108
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Sevdiklerinize farklı bir hediye almak istiyorsanız eğer ona alınabilecek en sıradışı ama bir yandan en heyecan verci hediye bir drone almak olacaktır. Son zamanlarda popülerliği gittikçe artan dronelar insanların her türlü amaçlarına da hizmet ediyor.  Artık herkesin kendine ait bir drone’u varken siz de tabi ki bir tane kendinize istiyorsunuzdur.

İsterseniz eğlence amaçlı kullanın isterseniz ise bakkaldan ekmek almaya yollayın. bugüne kadar alacağınız en güzel hediye olacağına eminiz. tatilde, piknik zamanlarınızda ve daha her yerde kullanabileceğiniz drone, stresinizi azaltmakla kalmaz aynı zamanda sizi son derece eğlendirir. Sizler de ister kendinize ister ise hediye olarak  bir drone almak istiyorsanız hemen sipariş edin.

 

4 Pervane Eğlenceli Drone Quadcopteri Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yeni nesil quadcopter sınıfının son ürünü ile keyifli zamanlar geçireceksiniz . Vazgeçilmeziniz olacak Air Hoover favori hobiniz haline gelecek.Quadcopter nedir, nasıl çalışır :Quadcopter dört motor tarafından kaldırılan ve yürütülen bir multicopterdir. Sabit kanatlı hava araçlarının aksine quadcopterler kaldırma kuvvetini dönen kirişlerden elde ettiği için rotorcraft sınıfına girer. Helikopterlerin aksine, quadkopterler genellikle simetrik olarak yerleştirilmiş pervaneler kullanır. Bunlar kollektif olarak ayarlanır ancak helikopterdeki gibi “cyclic” değildir. Cihazın kontrolü motorların dönüş hızını değiştirerek, yani tork yükünü ve itme/kaldırma karakteristiklerinde farklılık yaratarak sağlanır.Helikopterlere göre çok daha sağlam ve dayanıklıdır.Bu ürün de üstün Gyro özelliği vardır.Gyro Nedir ? Ana pallerin dönmesinden oluşan tork Quadcopteri de döndürme eğilimindedir. Bu nedenle kuyruk bölümüne, kuyruk pervanesi konmuştur. Bu pervane Quadcopterin kendi etrafında dönüşünü engellemektedir. Fakat bu pervane tek başına yeterli değildir. Sizin kumandadan verdiğiniz komutlara bağlı olarak ana pallerin dönüş açısında oluşan değişiklikler ile ortaya çıkan tork da değişir. Bunun dışında rüzgar gibi hava koşullarından da meydana gelen etkiler de vardır. Bu nedenle bu değişimlere uygun olarak Quadcopterin sabit tutulması gerekir. Bu görevi Gyro üstlenir. Gyro oluşan etkilere karşı adapte olarak Quadcopterin kuyruğunu sabit tutar.Günümüzde quadcopter tasarımları insansız hava aracı(UAV) olarak popülerleşmiştir.Yapım ve kontrol kolaylığı sayesinde amatör model uçuş projelerinde quadcopter şaseleri sıklıkla kullanılmaktadır

Vazgeçilmeziniz olacak Air Hoover favori hobiniz haline gelecek.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.