Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Cüzdan & Kartlık » 200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanı
200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanı
200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanı
200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanı

200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanı

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137101
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüz 200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanı ile sıradan cüzdanlarınızı unutacaksınız. kolay kullanımlı yapısıyla cebe koyulduğunda rahatsız etmeyen ve görüntü olarak da hoş gözüken bu cüzdan nakitleriniz ve kartlarınız için birebir. su geçirmez yapısıyla hiçbir şekilde telaş yapmanıza da gerek yok. para görünümlü para cüzadanı sade ve şık yapısıyla da dikkatleri üzerinize çekecek. Küçük olması taşınabilirlik açısından önem arz ederken tutuş kolaylığıyla da oldukça hoşunuza gidecek. kendinize alabileceğiniz en güzel hediye olan 200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanı sizleri bekliyor.

Aynı zamanda kaliteli kumaşıyla da size güven veren cüzdan gören herkesin dikkatini çekecek. Kafelerde, parklarda ya da gittiğiniz herhangi bir yerde son derece rahat etmek istiyorsanız hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

200 Euro Tasarım Kağıt Para Cüzdanını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Tywek Tasarım CüzdanlarHantal cüzdanlara ve cebinizdeki hoş görünmeyen çıkıntıya elveda deyin.Tywek Tasarım Cüzdanlar, paranızı ve kredi kartlarınızı muhafaza etmek için harika bir çözüm sunuyor.Hafif, yırtılmaz ve su geçirmez özellikleriyle oldukça kullanışlı olan Tywek Tasarım Cüzdanlar, esnek yapısı sayesinde ihtiyacınız kadar genişleyerek alışveriş çılgınlarının kartları için bile yeterli alanı sağlıyor ve diğer cüzdanlara göre çok daha az yer kaplıyor.Peki Tywek nedir?Tywek, dokunduğunuz zaman kağıt hissi veren, fakat aslında binlerce plastik telden meydana gelen; hafif, dayanıklı, süper-ince ve su geçirmez bir malzemedir.Ürün Ölçüleri:19cm x 9cm

Hantal cüzdanlara ve cebinizdeki hoş görünmeyen çıkıntıya elveda deyin.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.